Sport

Brenda shtëpisë luksoze me pishinë të Eden Hazardit në Madrid

Eden Hazard mund të mos jetë ambientuar ashtu siç kishte dashur në Real Madridi, por së paku ai ka gjetur një shtëpi të mrekullueshme për të dhe familjen e tij.

Reprezentuesi belg pagoi 10 milionë funte për këtë shtëpi në lagjen “La Finca”, ku jetojnë edhe shumë bashkëlojtarë të tij.

Shtëpia ka gjashtë dhoma të fjetjes, 10 banjo, një pishinë dhe një palestër.

Image
Image
Show More

Related Articles

Close