Lifestyle

‘Sharr Reisen’ ju prezanton ofertën ekskluzive për pushime në të gjitha bregdetet (Detaje)

Një nga agjencionet turistike më serioze dhe më ekskluzive jo vetëm në qytetin e Tetovës por edhe më gjerë ‘Sharr Reisen’ për këtë verë ka pregaditur një nga ofertat më ekskluzive për një pushim tejet luksoz për ju dhe familjen tuaj pavarësisht rrethanave të krijuara në vend e në botë. Bregdeti turk, grek, shqiptarë, malazez, edhe sivjet bëhet realitet me ofertën e prezantuar nga ‘Sharr Reisen’ për të kaluar momente të paharuara me më të dashurit tuaj e për të mbushur bateritë me energji pozitive dhe pushime super luksoze.

Dëshironi të kaloni pushime të bukura me familjen në Turqi, Greqi, Shqipëri e Mal të Zi?

Më poshtë ju sjellim detajet më të hollësishme për gjithë ju të interesuar:

LONG BEACH RESORT HOTEL & SPA DELUXE

Ultra All Inclusive 550 euro per person ( Nisja me 27.07.2020 )
Në çmim përfshihen:
✈️Bileta e aeroplanit kthyese
🏩Akomodimi për 7 dite 6nete në hotel
🚕Transferi Hotel Aeroport Hotel
Të gjitha taksat
🌴Për rezervim ose data të tjera kontakto:
💟INSTAGRAM: Sharr Reisen
💟Mail: Sharr-reisen@hotmail.com
❎Për më tepër: Inbox Për rezervimet :
☎ +389 70 713 602 :
☎ +389 71 356 111
☎ Tel: 044-332-170

Show More

Related Articles

Close