ShowBiz

Largohet nga Portokallia edhe Renada Caci, një nga aktoret më të mira

Duket se kete vit do kete shume largime nga Portokallia. Ende nuk dihet se çfare po ndodh me ate spektakel por emrat me te njohur nuk do jene me ne skenen e saj. Nje nga largimet me te fundit, te cilen ne e zbuluam nga miq te ngushte dhe burime prane saj, eshte edhe aktorja e mirenjohur dhe dashur per publikun e Portokallise, Renada Caci ose sic njihet gjeresisht si Luzja e Portokallise, e cila duket se ka dhene doreheqjen nga ky spektakel. Nuk dihen shkaqet e largimit sepse ne u munduam te kontaktojme por nuk arritem te lidhemi me te dhe aktualisht jemi ende ne fazen e thashethemit por ajo qe eshte e sigurte nese Renada, aktorja me e talentuar femer largohet nga Portokallia, lind pyetja ku jane tani aktoret femra qe te bejne per te qeshur ne ate spektakel?

Show More

Related Articles

Close