ShowBiz

Labi Ramaj, djaloshi nga Deqani që po i shkëlqen ylli në Norvegji (Video)

Fal artistëve të suksesëshëm shqiptar emri Kosove qdo ditë e më shumë po ndegjohet në botë. Pas skusesit të pa diskutushëm të Loredanës në Europe një artist tjetër që po tund themelet e muzikes Europiane është Labi Ramaj. Artisti në fjal jeto dhe vepro në Norvegji mirpo fal talentit dhe punës së palodhëshme muzika e ti ndëgjohet në gjithë Europen. Labi Ramaj numro shumë hite si One More Night,What we had etj.


Artisti ne fjal ka te realizuara dhe bashkpunime nderkombetare dhe punon si dj ne clubet me të famshme në Norvegji. Përndryshe Labi asnjëher nuk e ka fsheuhr origjinen e ti pavarsisht famës ndërkomtare, madje premton që në të ardhmën në këngët e ti do ketë dhe tekste në gjuhë Shqipe. Kënget e Labit mund ti ndegjoni në të gjitha platformat muzikore youtube, itune, Spotify.

Show More

Related Articles

Close