ShowBiz

Reperi nga Shkupi, Amar promovon projektin e tij te ri

Amari reperi Shkupjan i cili debutoi në skenen e muzikës shqipe me këngën e tij “Pray”, tani sjell projektin e tij të ri pak me ndryshe se projekti paraprak. Kënga e re të cilen ai e promovoi ne rrjetet sociale mban titullin “Ti je”. Ky projekt flet per dashurinë ose me saktë – për mungesen e saj. Teksti i këngës eshte një lloj poezie moderne, i shkruar nga vet reperi, i percjellur me tinguj të realizuar nga producenti Veton Vejseli ndërsa videoklipi është realizuar nga Ammar Fejzullahu. Ky projekt është punuar në mënyr shumë profesjonale dhe AMAR e sjell të interpretuar në mënyrë të veçantë, këngë e cila pritet të rezultojë e suksesshme. Kënga menjëher pas lansimit në youtube është vërshuar nga klikimet dhe komentet me nota shumë pozitive.

Show More

Related Articles

Close